Park linowy

Chcąc uatrakcyjnić pobyt gości na naszym gospodarstwie i zaproponować dodatkowe atrakcje wybudowaliśmy park linowy i miasteczko zabaw dla dzieci. Zajęcia trochę bardziej ekstremalne są dziś poszukiwaną formą spędzania wolnego czasu.

Jako, że wszystko na gospodarstwie jest z końmi związane nazwaliśmy ścieżki w tym parku imionami znanych z literatury i historii koni Rosynant, Bucefał i Pony

Trzy skale trudności pozwalają dobrać rodzaj i wysokość przeszkód  stosownie do swoich umiejętności

BUCEFAŁ- profesjonalny, 150-metrowy park linowy na wysokości 6-12 metrów, znajdujący się w hali i 110 metrów zjazdu tyrolką na zewnątrz. Pozwala na korzystanie z atrakcji także przy niepogodzie i zimą.

PONY – plac zabaw dla maluchów, gdzie dzieci pozostają pod troskliwą opieką rodziców, karuzele, zjeżdżalnia i huśtawki

ROSYNANT – mały park linowy na wysokości 100 cm, znajdujący się na zewnątrz, gdzie dzieci, pod opieką instruktora i rodziców, mogą sprawdzić swoje umiejętności wspinaczkowe,łącznie 80 m przeszkód, stanowiących doskonałe wyzwanie sprawnościowe dla maluchów, 40 metrów tyrolki dla dzieci pod zadaszeniem i 7-metrowa ścianka wspinaczkowa dla dzieci.

CENNIK PARK LINOWY PATATAJ JABŁONKA

CENY OD OSOBY W PLN
Park linowy duży 30
Park linowy mały 30
Tyrolka duża 10
Tyrolka mała 7
Œcianka wspinaczkowa 10
  1.  Osoby umawiające się na park telefonicznie proszę o przybycie na teren gospodarstwa minimum 15 minut przed umówionym terminem.
  2. Prosimy o zgłaszanie telefoniczne w przypadku rezygnacji z przyjazdu.
  3. Przed wejściem na park proszę się zapoznać z regulaminem parku – na tablicy ogłoszeń i bezwzględnie stosować się do wskazówek instruktora

telefon kontaktowy do instruktora: 666 072 883